משלוחי מנות מתגלגלים

משלוחי מנות מתגלגלים: בפעילות ייחודית לקראת חג פורים, תלמידי 'כפר הנוער הדסה נעורים- בית ינאי' השתתפו ברכישה ואריזת משלוחי מנות, יחד עם דיירי 'כפר עידוד- נתניה'.  

 

בפעילות שארכה שעתיים בהשתתפות כ 20 תלמידי כפר הנוער הדסה- ארזו 140 חבילות משלוח מנות, הכוללים: אוזני המן, מטבעות שוקולד, סוכריות, חטיפי במבה וביסלי. בשלב שני- התלמידים ודיירי 'כפר עידוד' עיצבו מכתבי ברכה, איחולי 'חג שמח', וציורים, אותם צירפו למשלוחי מנות.

 

את חבילות הממתקים שנארזו יעבירו דיירי כפר עידוד לקרובי משפחה, חברים, כאשר חלק ממשלוחי המנות יועברו למטופלים בבית חולים בעיר נתניה.

 

"אני שולח את החבילה שלי לידידה שנמצאת בבית חולים, זה כייף להכין משלוח מנות מהממתקים של החברים מהדסה ולהעביר את זה מתנה הלאה" סיכם אחד המשתתפים.

 

במסגרת תכנית 'תיקון עולם' תלמידי 'הדסה נעורים' השתתפו בחודשים אחרונים בסדרת מפגשים, הרצאות ופעילויות- יחד עם אנשים עם מוגבלות. כך למשל, לקראת חג סוכות קיימו עבודות יצירה ופעילות משותפת בבניית סוכה- יחד עם דיירי כפר עידוד. במהלך חג חנוכה חגגו מסיבת חג צבעונית- יחד עם דיירי כפר עידוד ותלמידי בית אקשטין- בית ינאי.

 

את הפעילות הייחודית מובילים הצוות החינוכי- חני הירשהורן-כהן רמי דבשי, בהשתתפות התלמידות אביב ממן ולאה פרמן- נציגות פרלמנט תיקון עולם.

 

פוסטים אחרונים

חפש