אופיר דהן- מהדורה מוגבל\ת

Shoshi

אופיר דהן- מהדורה מוגבל\ת

מהדורה מוגבל\ת: אופיר דהן, בן 37 מקרית אתא, נולד עם שארקו-מארי-ט׳ות. מוגבלות שמאופיינת בפגיעה במערכת העצבים ההיקפית ומתבטאת באיבוד יכולת הפעלת השרירים.

 

במפגש עם אופיר- בני הנוער מקבלים שיעור על כישלון והצלחה בחיים, כלים להתמודדות עם קשיי החיים והדרך לצלוח כל מכשול שניצב לפנינו.  

 

סיפורו של אופיר: את מר כישלון הכרתי כבר מגיל צעיר, כל פעולה פשוטה בחיים נהפכה למסובכת בגלל המוגבלות שלי. מגיל צעיר חינכו אותי לא לוותר ולא להתייאש, אמא שלי תמיד אמרה ״תנסה, מקסימום תצליח״. כך עשיתי, חרף כל הקשיים ועד גיל  33 הצלחתי לעמוד בכל המטרות שהצבתי בחיי.

 

יעד אחד נותר רחוק ובלתי מושג עבורי עד גיל 33 – זוגיות. הרגשתי שכבר ניסיתי הכל ולא ידעתי איך לשבור את המחסום. המקום היחיד שקיבלתי הבטחה למצוא אהבה היה בהורוסקופ. חיפשתי נשק שובר שוויון. לאחר התלבטויות רבות אזרתי אומץ והחלטתי לפרסם פוסט פייסבוק בנושא.

 

בתוך יומיים קיבלתי 2,500 לייקים, 2,500 שיתופים, אחרי שבוע הכרתי את בת הזוג הראשונה שלי. הייתי בוסר במערכות יחסים וכך למשל- בפעם ראשונה שבחורה אמרה לי ״אני אוהבת אותך״ עניתי לה 'תודה'. ואז התגלגלתי לתוך מערכות יחסים, דייטים לרוב והיום אני נמצא בזוגיות כי לרגע לא התייאשתי, לא ויתרתי על החלום שלי לזוגיות מאושרת.

 

משפט חיי: החולשה הכי גדולה שלנו טמונה בלוותר, הדרך הבטוחה ביותר להצליח היא תמיד לנסות עוד פעם אחת". תומס אדיסון.

 

לתיאום הרצאה: אופיר- 054-3366148
לפרטים נוספים- משרד תכנית 'תיקון עולם- עמותת עלה' tikun.olam@aleh-israel.org