נוי צברי- ארבעה גלגלים ואודם

Shoshi

נוי צברי- ארבעה גלגלים ואודם

בהרצאה מהפנטת- מלאה בהומור וסיפורים אישיים- נוי צברי מציגה הצצה לעולם של בחורה רגילה ונורמטיבית לחלוטין שגם יושבת על כסא גלגלים, לצד מסר שכולו הסתכלות אופטימית וחיוך גדול לגבי המשך הדרך.

 

במפגש מרתק- נוי משתפת בסיפור חייה, החל מילדות שגרתית וממוצעת, עובר באירוע חסר מזל וגורלי- בו מצאה את עצמה חסרת יכולת להזיז את גופה ויותר מכל- חסרת תקווה. אז, מתוך הבור השחור אליו נקלעה בפתאומיות כה כואבת, נוי מצאה בעצמה כוחות שלא אופייניים לילדה צעירה ולאדם שהייתה עד אותה תקופה.

 

בסיום הסיפור- נוי מגיעה לנקודת זמן בה נמצאת כיום, זמן בו היא מרגישה חזקה מתמיד, בעלת יכולות ותובנות שהחלו בעקבות אותה פציעה כואבת. במהלך המפגש- נוי לוקחת את המאזינים באותה דרך בה עברה, תוך שהיא מתמקדת בשאלה- כיצד אפשר להתחזק ממשברים וללמוד לאהוב באמת את מה שהגורל מזמן לנו.

 

בשיחות ומפגשים נוי מציגה מנעד רחב של נקודות מבט: ילדה, נערה מתבגרת, בחורה ואישה עם מגבלה פיזית. נוי משתפת בתחושה של אדם עם מוגבלות בחברה הישראלית, חוויות ותגובות אותם מקבלת ברחוב, כיצד היא בוחרת להגיב ולהתמודד ואיך הייתה רוצה שהחברה תקבל ותתייחס לאדם המתמודד עם מגבלה.

 

 

ההרצאה מתאימה לכל גיל.

 

לתיאום הרצאה: נוי- 054-6511184
או באמצעות משרד תכנית 'תיקון עולם- עמותת-עלה' tikun.olam@aleh-israel.org