חבר שלי יניב

סרט "חבר שלי יניב" –  מנסה לעורר לדיון ומעלה שאלות על מהן מוגבלויות והאם לכולנו יש כאלה. בנוסף, הסרט מנסה לערער את הדעות הקדומות שלנו ובוחן עד כמה אנחנו מוכנים להיפתח כלפי מישהו שהוא שונה מאתנו, ולא פחות חשוב – להיפתח ולקבל את עצמנו. 

 

תקציר: יניב אבירן(28) ומעיין שוורץ,(יוצר הסרט), חברים כבר יותר מעשר שנים. הסרט מספק הצצה אל החברות הכנה שלהם. בשלב מסוים, יניב את מעיין ברצון שלו לעזוב את הבית, ולהיות בפעם הראשונה בחייו עצמאי באמת, גם אם מדובר במהלך שעלול לסכן את חייו. הסיבה: מול עיניו, חבריו עוזבים בזה אחר זה את הקריות, אחותו מתחתנת ויוצאת מהבית, והקולגות מהקופירייטינג מתפתחים ופורחים בתל אביב. והוא נשאר בבית, לבד עם ההורים. יניב לוקח אותנו למסע מלא בהומור, אשר מאתגר את החשיבה המקובלת על מה זה אומר להיות בחיים. התוצאה היא הצצה לחברות הכנה והפשוטה בין השניים, החושפת את הניגוד בין האופן שבו החברה מסתכלת על יניב ובין האופטימיות מלאת ההומור שבה הוא מביט עליה בחזרה.

 

הסרט הוקרן בהקרנת הבכורה בפסטיבל ירושלים, נתמך על ידי yes-דוקו,  השתתף בIDFA  הפסטיבל הגדול בעולם לסרטים דוקומנטריים, זכה במקום הראשון בפסטיבל מינסק וזכה בפסטיבל קולנוע דרום בשדרות.

משך הצגה+ דיון: כשעה עד שעה וחצי. 45 דקות סרט + דיון 20\60 דקות

 

לצפיה- טריילר הצגה 

לקריאה- המסע של יניב לגמר המונדיאל 2018 

 

להזמנות: מעיין שורץ- 052-3666998
לפרטים נוספים- משרד תכנית 'תיקון עולם- עמותת עלה' tikun.olam@aleh-israel.org

חפש