'כל יכול' סדנה ומפגש עם אנשים ונותני שירות פורצי דרך.

משך הסדנה: 3-4 שעות.

'כל יכול' הנה חברה ראשונה מסוגה בעולם המתמחה בהקמת מוקדים טלפונים בשיטת מיקור חוץ אשר כל עובדיה הם אנשים עם מוגבלויות- פיזיות, נפשיות וחושיות. החברה הוקמה בשנת 2008 במטרה לבצע מהפכה בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלויות, כאשר לנגד עיני היזמים עמדו נתוני אבטלה גבוהים מאד בקרב אנשים עם מוגבלויות במדינת ישראל. 'כל יכול' מעסיקה כיום מעל 300 אנשים. 'כל יכול' מחזיקה ב-3 מרכזים ברחבי הארץ והינה המעסיק הגדול ביותר של אנשים עם מוגבלויות בשוק החופשי בישראל ובעולם.

סדנת 'כל יכול' מהווה חוויה לימודית מעוררת התרגשות והשראה באמצעות חשיפת עובדים ואו מנהלים- להצלחה המוכחת של יזמות, זיהוי צרכים חברתיים ועסקיים וחשיבה יצירתית. המפגש כולל היכרות פתוחה, כנה ומהנה עם עובדים החיים עם מוגבלויות שונות ומסייעים, בפתיחות והומור, להפריח דעות קדומות. הסדנה בבבתי הספר מותאמת למיקום ולגילאי התלמידים.

המורים והתלמידים יחשפו ויכירו הרכב מקצועי ומרשים של עובדי חברת "Call יכול" אשר  יציגו את עצמם, את המגבלה אתם הם מתמודדים, ישתפו וידגימו כיצד הם מקיימים חיים מלאים ושמחים.
המפגש משלב אמצעי הדרכה מגוונים, הומור וסיפורי הצלחה של אנשים המתמודדים עם מגבלה ועובדים בשוק החופשי. הרכב העובדים אשר מגיע להדרכות כולל עובדים הנעזרים בכיסא/הליכון, עובדים המתמודדים עם לקות ראייה ונעזרים במקל ו/או כלב נחייה, עובדים המתמודדים עם לקוח שמיעה ועובדים המתמודדים עם מגבלה נפשית.

 

חלק 1- מפגש עם מורי בית הספר
משך המפגש- שעה וחצי

 

חלק 2- מפגש עם תלמידי בית הספר, הפעלת 2-3 כיתות במרחב המשותף.
משך המפגש: שני סבבים של שעתיים כל אחד

 

לפרטים ולהזמנות: 03-7701500/1  office@callyachol.co.il
או באמצעות משרד תכנית 'תיקון עולם- עלה':  tikun.olam@aleh-israel.org

 

 

להורדת משוב על סדנת הנגישות- קובץ pdf להורדה או בתמונה jpg:

משוב תיקון עולם