מכתב מרגש בעקבות משחק כדורסל משותף לאנשים עם מוגבלות

רון דהן תלמיד 'מקיף ז' אשדוד' במכתב מרגש על פעילות תיקון עולם משחק כדורסל בשיתוף אנשים החיים עם מוגבלות ונעזרים בכסא גלגלים:

 

בחודש שעבר במסגרת שבוע "האחר הוא אני" יצאנו כשכבה לפעילות שונה ויוצאת מן הכלל באולם ביה"ס. על הפרקט ראינו 4 כדורסלנים בוגרים ומעוררי הערצה לגבי יכולת הקליעה שלהם – על כיסא גלגלים . התמונה שראיתי גרמה לרגשות שלי לצוף ולהרגיש שונה ממה שהרגשתי לפני. אני מודה שלפני השבוע שנערך ולפני שנחשפתי לתכנית "תיקון עולם" לא הייתי ער לקושי וליחס שמקבלת קהילת אנשים עם "מוגבלות" בארץ ובעולם ולא הרגשתי שאני צריך לקחת בתיקון חלק.

 

אך שנערכו מס' הפעילויות הרב שזכיתי לקחת בהן חלק גרמו אצלי לפחות לתיקון עולם של ממש. הפכתי להיות ער למצב ולרצון לשנותו כאדם מן השורה (טפו טפו בלי עין הרע) בקרב קרוביי וחבריי. ברגע שהזמין תלמידים להצטרף למשחק הכדורסל רצתי אל המגרש בלי לחשוב התיישבתי על כסא והתחלתי לשחק. תוך כדי שהסיפורים של השחקנים מהדהדים לי בראש אני מנסה לשחק את הטוב ביותר שאוכל ואני מודה שלא נהניתי כך כבר תקופה.

 

הכיף במשחק והרגע בו קלעתי סל ממקום של כסא גלגלים גרמו לי לסיפוק למשך החודש ואפילו עד עכשיו אני מודה מאוד על ההזדמנות ומקווה לעוד פעילויות וחשיפות שונות של מוגבלות לתלמידי ביה"ס כדי לחולל תיקון עולם. אני מוקיר תודה על הזכות לתת לקהילה ולעזור כמה שאני יכול כדי שכולם ירגישו טוב ושווים בלי הבדל דת, גזע, מין ויכולת.

 

בהוקרת תודה ובתקווה להמשך עשיית קודש.

רון דהן

פוסטים אחרונים

חפש